GİZLİLİK POLİTİKASIBu Gizlilik Politikası hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.


Toplanan bilgilerin kullanımı

Klavye aracılığıyla girdiğiniz bilgiler tutulmamakta ve herhangi bir üçüncü parti yazılımla paylaşılmamaktadır. Bu bilgiler sunucularımıza gönderilerek arama sonucu olarak sizlere sunulmaktadır.

Kamera kullanılarak çekilen fotoğraflar ya da galeriden seçilen fotoğraflar yalnızca Optik Karakter Tanıma (OCR) işleminin uygulanması ve sonuçların size gönderilmesi için sunucuya yüklenmektedir. Herhangi bir üçüncü parti yazılımla paylaşılmamaktadır.

Uygulamalarda alınan izinler sayesinde elde edilen bilgiler yalnızca size hizmet vermek için kullanılıp üçüncü parti yazılımlarla paylaşılmamaktadır.


Ürüne özgü uygulamalar

Burada belirtilenler aşağıdaki Teknokrat Yazılım Danışmalık A.Ş. ürün ve hizmetleri ile ilgili belirli gizlilik uygulamalarını açıklamaktadır:


Değişiklikler

Bu politika önceden haber verilmeksizin güncellebilir. Kullanıcının ürünü kullanmaya devam etmesi güncellemeleri kabul ettiği anlamına gelir.